Grupa Lis
wakacje z grupa lis
Wygraj rodzinne wakacje w salonach Grupy Lis.

Grupa Lis x Holiday Park & Resort

Wygraj rodzinne wakacje w salonach Grupy Lis. Nowy Hyundai, Renault, Dacia, Mitsubishi, Ford, a może Volvo - nie ważne którą markę wybierzesz masz szansę wygrać 1 z 12 Voucherów na 6-dniowe wakacje w nadmorskich kurortach Holiday Park & Resort.

wakacje z grupa lis

Zastanawiasz się nad zakupem nowego auta? Maj to idealny czas na podjęcie tej decyzji! Jest jeszcze trochę czasu do wakacji, więc możesz wybrać spośród oferty samochodów dostępnych od ręki lub skonfigurować auto swoich marzeń.

Co sprawia, że maj to idealny miesiąc na zakupy w naszych salonach?

Tylko w tym miesiącu przy podpisanym zamówieniu masz szanse na wygranie jednego z 12 voucherów na 6-dniowy pobyt w wybranym nadmorskim kurorcie Holiday Park & Resort. Wystarczy, że wypełnisz formularz przy zamówieniu i odpowiesz na pytanie „Co sprawia, że znowu czujesz się jak dziecko?”. Najciekawsze odpowiedzi już 1 czerwca nagrodzimy voucherami o łącznej wartości 26 940 zł!

Dlaczego wybraliśmy dla Was vouchery z Holiday Park & Resort? Naszym zdaniem to unikatowa sieć obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych, w których komfort i relaks łączą się w jedność. Resorty powstały z myślą o rodzinach z dziećmi, zapewniając zarówno dorosłym, jak i najmłodszym moc niezapomnianych atrakcji. Brzmi idealnie, prawda?

 

Zapraszamy do składania zamówień w naszych salonach:

 

Salon Renault, Dacia, Mitsubishi ul. Łódzka 71, 62-800 Kalisz

Salon Volvo Car Kalisz ul. Wrocławska 2, 62-800 Kalisz

Salon Ford ul. Rogatka 20c, 62-860 Opatówek

Salon Hyundai ul. Częstochowska 211, 62-800 Kalisz

Salon Hyundai ul. Władysława Jagiełły 18, 62-500 Konin

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy

IMIĘ I NAZWISKO
NR TELEFONU
E-MAIL
WIADOMOŚĆ