Grupa Lis
SPRZEDAŻ I OBSŁUGA SAMOCHODÓW

Wszystko zaczyna się od pasji i zaangażowania

W Grupie Lis wiemy, że to silny i zgrany zespół tworzy wartość marki i niepowtarzalną atmosferę w naszych salonach. Nieustannie dbamy o rozwój i szkolenia naszych pracowników. To budulec wysokiej jakości obsługi klientów oraz inwestycja w przyszłość firmy. Dołącz do nas by rozwijać swoje umiejętności oraz pasję do motoryzacji.

AKTUALNE OFERTY PRACY

Sprawdź kogo szukamy

Specjalista ds. sprzedaży

Poszukujemy kandydatów oraz kandydatek na stanowisko specjalista ds. sprzedaży w salonie samochodowym w grupie motoryzacyjnej Grupa  Lis.

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • aktywne pozyskiwanie klientów prywatnych oraz firmowych,
  • doradztwo i obsługa klienta zgodnie ze standardami marki,
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych w oparciu o obowiązujące warunki handlowe,
  • raportowanie wyników i przebiegu sprzedaży,
  • dbanie o wizerunek salonu i marki

Od kandydatów oczekujemy:

  • pełnej dyspozycyjności w godzinach pracy,
  • zaangażowania w osiąganiu założonych celów,
  • umiejętność organizacji pracy i odpowiedniego raportowania efektów,
  • gotowość i otwartość na pracę zakładającą aktywne poszukiwanie klientów,
  • wykształcenie - minimum średnie,
  • chęci rozwoju swoich atutów sprzedażowych oraz poznawania nowych rozwiązań,
  • umiejętność szybkiego zdobywania wiedzy i wykorzystywania jej w praktyce,
  • komunikatywności,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt;
  • wynagrodzenie podstawowe plus prowizja od sprzedaży;
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego; pełny pakiet szkoleń;
  • benefity pracownicze: ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, integracje
doradca klienta

Mechanik samochodowy

Poszukujemy pracowników na stanowisko mechanik samochodowy w Autoryzowanym Serwisie Obsługi

Obowiązki na oferowanym stanowisku:

  •  wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
  • wykrywanie usterek,
  • solidna, sprawna i samodzielna naprawa pojazdów,

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na stanowisku mechanika
  • dobra znajomość zagadnień mechaniki samochodowej
  • sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży motoryzacyjnej
  • motywacyjny system wynagrodzenia,
  • umowa o pracę,
  • bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym serwisie,
  • możliwość indywidualnego rozwoju poprzez rozbudowany system szkoleń

mechanik

Doradca serwisowy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradca Klienta w Autoryzowanym Seriwisie Obsługi

  • aktywna promocja usług serwisowych;
  • współpraca z pracownikami hali warsztatowej oraz kontakt z Klientami w zakresie zleceń;
  • rozliczanie zleceń i wystawianie faktur;
  • dbanie o należyty wizerunek serwisu;
  • sprzedaż części zamiennych;

Wymagania:

  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe;
  • dobrą znajomość budowy pojazdów samochodowych;
  • prawo jazdy kat. B;
  • wysoką kulturę osobistą i umiejętność współpracy z Klientami oraz zespołem warsztatu;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pełny pakiet szkoleń;
doradca